Hakkımızda

Hakkımızda

50 yıldır terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren grubumuzun 2017 yılında hammadde satışı ve dağıtım için kurduğu GP Kimya kurulduğu günden beri tedarikçileri ve müşterileriyle kurduğu güven ilişkisi sayesinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Arkamıza aldığımız 50 yıllık tecrübe ile birlikte tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin de desteğiyle emin adımlarla geleceğe yürüyen GP Kimya kısa sürede poliüretan, Suni deri, boya, reçine ve plastik olmak üzere 5 ana iş grubuna hammadde tedariği sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Bölgesel dağılımı tüm Türkiye’ye yayılmış olan hizmet ağı, temsilcilikler ve depoları ile küresel pazar tecrübesini lokal pazara taşıyan GP Kimya, sektöre en çok katma değeri sağlayacak ürün portföyünü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tesisimiz

20.000 m² arazi üzerine kurulu olan depomuz İstanbul Esenyurt Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Tesisimizde ambalajlı mallar için 10.000 ton kapasiteli kapalı alan, sıvı mallar için farklı büyüklüklerde 15 adet tank bulunmaktadır. Dökme mallarımızın ambalajlı olarak da talep edilmesi sebebiyle günlük 500 varil dolum yapabilme kapasitesine sahibiz.

Yapılan işin tehlike boyutu açısından önemini biliyoruz. Bu nedenle Tehlikeli Madde, İSG ve Çevre Güvenliği konularında gerekli tedbirleri, eğitimleri ve uygulamaları uzman ve yetkili firmaların kontrolünde sürekli yenileyerek yapıyoruz.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili tüm mevzuat ve idari düzenlemeler uzmanımız ve sorumlu personel tarafından takip edilmekte ve işletme içerisinde periyodik eğitimler verilmektedir.